Webgec Host Butik Hosting

Webgec Host 'da kariyer imkanı.

Personel seçimi firmanın başarısında rol oynayan çok önemli bir hamledir. Bu süreçleri danışmanlığımızı yapan IK firmaları yürütmekte ve yine aynı şekilde daha etkili verim alınan sektördeki referansları ve başarıları doğrultusunda direk görüşme yapılacka kişiler çok daha verimli olmaktadır.

Başarı ve liderliği çok iyi bir personel ile sağlanılabileceğin farkındayız. Ekibimizde siz de yer almak istiyorsanız Webgec Host sektörde farklı olarak durmaktadır.

Siz de butik hosting hizmeti veren firmamızda yer almak ve sıradan bir hosting firmasında çalışmak istemiyorsanız, kendinizi geliştirebileceğiniz ve sıradışı projeleri yönetmek için doğru yerdesiniz.

Açık Pozisyonlar

Sistem Yöneticileri
Linux ve/veya Windows platformlarında hosting konusuna hakim, ilgili alt yapı yazılımlarının konfigürasyon, takip ve performans konularında uzman derecede yetenekli olan, 7/24 vardiyalı olarak çalışabilecek sistem teknik yönetim ekibimiz içerisine görev arkadaşları aramaktayız.


Bulut Bilişim Hizmetleri Satış Yöneticisi
Veri Merkezi (Data Center), Bulut Bilişim (Cloud System), IT Güvenliği, Sunucu/Sanal Sunucu ve ilgili bileşenlere ilişkin konularda deneyim sahibi, yeterli teknik derecede İngilizce bilen takım arkadaşları arıyoruz.


Yazılım Geliştiriciler
Geliştirme ekibimizde görev yapmak üzere linux platformu üzerinde PHP-MYSQL & C#-Asp.Net alanında en az 3 yıllık deneyimi bulunan, css-js konularına eksiksiz derecede hakim, html konusunda sıkıntı yaşamayan uzman ve kod yazmaktan sıkılmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

*(tüm alanları doldurunuz)