Webgec Host Butik Hosting

Çözüm Ortaklığı

Biz insanlar cana yakın, rekabetçi dinamik ve yenilikçi bir olumlu bir ortam yaratmak için çalışacaktır. Bir şirket olarak bizim temel değerleri, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve her zaman ortaklarımıza karşı tüm adalet hareket yüksek performans, verimlilik ve yenilik doğru dürüst iş uygulamaları ve sürücü enerjileri teşvik etmektir.

Satış Ortağı olmak çok kolay!
Sitenizin trafiğinden veya sosyal ağ hesaplarınızdan para kazanın, Natro Satış Ortaklığı programına katılarak, sunduğumuz hosting çözümlerinin tanıtımını yapın, yüksek komisyon oranları ile gelir elde etmeye başlayın! Birkaç dakika içerisinde satış ortağımız olup, gerekli banner ve linkleri yayınlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ziyaretçi kitlenizi, Natro’nun kaliteli hizmet anlayışı ile tanıştırın hem onlar kazansın hem siz kazanın!

Komisyon Ödemesi
Komisyon kazançları, hakkedişi takip eden bir sonraki ayın 20. günü sanal karta yatırılır. Sanal kartdaki bakiye ister Natro üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanabilir ya da kendi banka hesabınıza aktarılabilir. Ödeme alabilmek için profil bilgilerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmuş olması gerekmektedir. Profil bilgilerinin eksik, yanlış, farklı ya da hatalı verilmiş olmasından dolayı Natro sorumluluk kabul etmez. Fatura kesemeyen yayıncılar bakımından %10 Stopaj kesildikten sonra kalan ücret hesabınıza yatırılmaktadır. Yapılacak ödemelerde alt ödeme limiti 50.00 TL’dir.