Webgec Host Butik Hosting

Neden Webgec Host?

1. 100% Uptime Garantisi Veriyoruz.
%99.8 ve üzeri uptime garantisi sunmaktadır. Böylelikle ziyaretçileriniz günün her saati web sitenize sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir..
2. İyi Fiyatlar
Planınızın yenileme ücreti ilk planın fiyatı ile aynı olacak! Bizimle kaldığınız sürece fiyatlarımızı farkını hissedeceksiniz.

3. 180 GÜN RİSKSİZ ÜCRETSİZ GARANTİ!
180 gün geri ödeme imkanı sunacağınız sistemlerimiz mevcuttur. Tüm paylaşımlı, reseller ve VPS planlarınız için sıfır risk ile sistemimize dahil olabilirsiniz.
4.Ücretsiz Alan Adı!
Bizimle kaldığınız sürece her sisteminiz için hediye edilecek ücretsiz bir domain adı sunuyoruz.

5. 24/7 Teknik Destek
7/24 teknik destek hizmeti, profesyonel ve sabırlı eğitimleri ile geniş bir bilgi aktarımı yapacak olan personelimiz mevcuttur. Dilediğinizde yerinde teknik destek hizmeti de verilmektedir.

6. 24/7 Sunucu İzleme
Çağımızın aranan yazılım uıygulamarını kullanan firmamız sizlere 7/24 sisteminizi izleme imkanı sunmaktadır. Gizlilik ve güvenlik ilkelerini her zaman sizin isteğiniz doğrultusundadır.
7. Uygulamalı Veri Merkezi
Sektörün önde gelen N+2 yedekleme sistemi ile veri merkezlerindeki (SAS 70 Tip II sertifikalı) birden fazla omurga internet hatları, yedek dizel jeneratörler, yedekleme teyp kütüphaneleri ile yedekleme.
8. YEŞİL 'i Koruyoruz.
Sunucularımız karbon emisyonlarının az miktarda üreten, maksimum enerji verimliliği için yapılmış özel olan kablo ve uygulama sistemleri ile donatılmıştır.
9. Mutlu müşterilerimize güveniyoruz!
Müşteri memnuniyet oranı %98 olarak belirlenen ender hosting firmasıdır. Müşterilerin bilgisi dışında müşteri isimleri 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır.
10. Tüm Dünya Üzerinde Müşteriler!

Türk müşterilerimiz Dünya 'nın neresinde olursa olsun hizmetlerimizden faydalanabilmektedir.
11. Ödül Kazanan Bir Veri Merkezindedir!
Ödülü almaksak bile CNET, HostReview.net ve Top11Hosting.com sitelerinde ödül almış veri merkezleri ile aynı veri merkezinde sunucuları barındırılmaktadır.
12. Son Uygulamaların Desteği
Uygulamalarınız için destek sağlamak adına sunucularınızda aynı anda PHP 5, ASP.NET, Python, Perl, MySQL 5, MS SQL, MS Access, Ruby on Rails ve JSP 'i bütünleşik olarak kullanabileceksiniz.
13. Linux ve Windows Hosting Planları
Aynı anda Linux ve Microsoft Windows tabanlı hosting planları sunuyoruz. Ayrıca büyüme ihtiyacınıza göre modellenmiş iş uygulamaları için VPS ve Dedicated Cloud çözümleri sunuyoruz.
14. E-Ticarete Hazırsınız
Tüm planlarımız e-ticarete hazırdır. ÜCRETSİZ e-ticaret uygulamaları (Magento, ZenCart, CubeCart, oscommerce) ile birlikte sunucunuzu kurabilirsiniz. Ayrıca SSL sertifikaları tüm ticari hizmetleri sunuyoruz.
15. Kolay Site Kurulumu İmkanı
Planlarımızı ücretsiz Site Builder + profesyonel hazır web site şablonları içeren 500 'den fazla hazır web siteleri ile birlikte yönetebilirsiniz.
16. Blogcular İçin Buradayız!
WordPress gibi blog platformları olan Blogger, BlogEngine.net ve diğer tüm blog sistemlerinizi müşterilerinize 2 tık ile rahatlıkla kurdurabilirsiniz.
17. Limitsiz Site/Trafik/Web Alanı
Bizim paketlerimizin çoğu sınırsız siteleri, trafikleri ve park alanları sunmaktadır. Ayrıca sınırsız sitelerinizin desteği ile uyulmu Bayi programları sunuyoruz.
18. Ucuz Domain Kayıt İmkanı
Ucuz domain kayıt sistemi sunuyoruz. .com / org / net alan adları için yenileme sistemini 100 den fazla ülke için de farklı domain uzantıları kayıt imkanı sağlayabileceğiniz planları sunuyoruz.
19. Ücretsiz SEO Araçları ve Arama Motoru Kayıt
Her bir paket ile, Ücretsiz arama motoru gönderme uygulaması (50 $ değerinde), ve ücretsiz SEO danışma (200 $ değerinde) hizmeti sunuyoruz.
20. Ücretsiz Google AdWords Kuponu
Planlarımızdaki tüm sistemleriniz için ücretsiz bir Google AdWords kuponu (en fazla 100 $) hediye edilmektedir. Bu sayede sisteminizi rahatlıkla onbinlerce kişiye anında duyurabilirsiniz. 
21. E-posta Pazarlama ve E-Bülten Uygulamaları

Tüm müşterilerimize e-bülten modülü kullanımı kolaylığı dahil olmak üzere üzere state-of-the-art e-posta pazarlama platformu sunuyoruz.
22. Profesyonel Servisler

Ayrıca, özel uygulama geliştirmesi ve internet pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Dilediğinizde de profesyonel yardım alabilirsiniz.
23. Yöneldirme Programları- Satış Başına 2.500 TL
Ortaklık Programımız ile bize bakın daha fazla müşteri potansiyeli kazandırmanız doğrultusunda. Hesabınıza doğru satış başına 2.500 TL 'ye kazar bakiye kazandırabilirsiniz.